Gabile Sohbet Kapatıldı – Gabile Kapandı

Gabile Sohbet Kapatıldı – Gabile Kapandı

Gay Sohbet     06-02-23     Gabile Kapatıldı     Gabile Sohbet Kapatıldı – Gabile Kapandı     286 Defa Okundu

Gabile Sohbet Kapandı Mı?

Bir süredir yasal süreçle boğuşan gabile sohbet kanalı 10 Eylül 2020 tarihinde mahkeme kararınca kapatılmıştır. Daha önce de bu tür bir uygulamaya maruz kalan gabile sohbet, sosyal medya üzerinden duyuru yapmıştı. Kanal içerisinde bulunan ihlalleri bir bir ortadan kaldırarak tekrar açılmış ve eski potansiyeline kavuşmuştur.

Gabile Chat Neden Kapatıldı?

Üst yazımızda da belirttiğimiz gibi, gabile sohbet kanalı yasal sebeplerden ötürü kapatılmıştır. Yasal sebepleri ortadan kaldırarak yasalara uygun bir sohbet kanalı haline getirilmiştir. Sizlerin desteği ile gabile sohbet tekrar ayaklandı ve siz değerli kullanıcılarına soft bir şekilde hizmet vermeye devam edip bütün taktirleri üzerine toplamıştır.

Gabile Sohbet Ne zaman Açıldı?

Kapandıktan kısa süre sonra çalışmalarına başlayan gabile, yasal süreçlerine devam ediyor ve ana sitesini açmak için elinden gelen bütün gayretleri göstermektedir. Şuan yasalara uymayan herhangi bir durumu olmadığı için yeni alan adı ile tekrar aktif hale getirilmiştir. Böylelikle Gabile.com yerini www.geysohbet.net adresine bırakarak tekrar hizmet vermeye başlamıştır.

Gabile Eş cinsel Sohbet Kanalının Diğerlerinden Farkı Nedir?

Gabile sohbet sitesi diğer sitelerden farklı olarak sizin gibi özel ve değerli insanları bünyesinde barındırmasıdır. Bu demek olmuyor ki sadece eş cinsel bireyler sohbet sitemize giriş yapabilir, dileyen herkes sitemize giriş yaparak kurallar ve saygı çerçevesinde sitemizde sohbet edebilir. Adaletli yönetimi ve profesyonel kadrosu ile kullanıcılarının sorunlarını dinleyen ve çözüm odaklı çalışma sistemimiz mevcuttur.

Gabile Gay Sohbet Kanallarına Bağlanmak Ücretli Mi?

Gabile sohbet kanalı içerisine bağlanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tüm bu sunduğumuz hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olup, sohbet sitesi içerisinde ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. Sizden tek istediğimiz, sohbet kanalı içerisinde kendinize yakışır şekilde hareket etmenizdir.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Yeni Gabile Sohbet Giriş Bilgileri

    Gabile sohbet yeni giriş bilgileri, yeni gay sohbet adresi arayanlar için burayı tavsiye ediyorum.
    1200 gabile sohbet kullanıcısı olarak buradayız. Gabile gay sohbet yeni adres bilgileri burada mevcuttur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


  • © 2019, GeySohbet.Net - Tüm Hakları Saklıdır. Gay Sohbet.