Cinsel Sağlık Ürünleri Kullanımı | Uzman Tavsiyeleri | Faydası Zararı

Cinsel Sağlık Ürünleri Kullanımı | Uzman Tavsiyeleri | Faydası Zararı

Gay Sohbet     09-07-20     Cinsel Sağlık Ürünleri     Cinsel Sağlık Ürünleri Kullanımı | Uzman Tavsiyeleri | Faydası Zararı     91 Defa Okundu

Cinsel sağlık ürünleri, kullanımı, uzman tavsiyeleri, faydası ve zararı oranına göre sınıflandırılabilir. En çok tercih edilen ürünlerin arasında geciktirici sprey, kayganlaştırıcı, kondom, bayan damlası, geciktirme özelliğine sahip krem, orgazm jeli, titreşim halkası, sertleştirici ve ereksiyon kremi mevcuttur. Fakat isteğe bağlı olarak bunların dışına da çıkmak mümkündür ve Türkiye’de 2020 yılına girdiğimizde kullanım oranları bir hayli yükselmeye başlamıştır. Seksüel hayata renk katmayı isteyen erkeklerin ve kadınların en çok kullandıkları genel anlamda prezervatif ve geciktiricidir. Fakat bu tarzdaki ürünler kullanıldığında alışkanlık ve bağımlılık yapabilir, insan psikolojisini de derinden etkilediğinden dolayı sürekliliği farklı sorunlara yol açabilir. Uzmanların tavsiye ettiği, zararı olmayan ve fayda sağlayan ürünler dikkate alınmalıdır.

Erkekler için seksüel sağlığa dayalı ürünler, daha önce zevk alma sürecini uzatmak yada karşısındaki kişinin tatmin olmasını sağlamak adına üretilmektedir. Ayrıca doğum oranlarının kontrol altında tutulması için korunarak ilişkiye girilmesi şarttır. Evlilik öncesi cinsellikte, gençlerin ve yetişkin bireylerin sıkça yaptığı hatalardan biri de kondom kullanmamaktır. Erkek cinsel sağlık ürünleri, doktorların ve cinsellik uzmanlarının tavsiyeleriyle üretilir. Buna istinaden bu tarzdaki gereçlerin Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı olması şarttır. Onayı olmayan ve insan sağlığına zarar veren seksüel araçlardan ve gereçlerden tamamen uzak durulmalıdır. Zevk uğruna yada cinsellik hakkında oluşan problemlerin ortadan kaldırılması adına bilinçsiz hareket etmek fazlasıyla kötü sonuçlar doğurabilir.

Cinsel Sağlık Ürünleri Kullanımı | Uzman Tavsiyeleri | Faydası Zararı

Cinsel Sağlık Ürünleri Kullanımı | Uzman Tavsiyeleri | Faydası Zararı

Kadınlarda seksüel sağlığa dayalı gereçler, İnternet ortamlarında, sosyal medya platformlarında, e-ticaret sitelerinde ve farklı mobil uygulamalarda sıkça satılmaktadır. Fakat hangi ürün ne işe yarıyor, zararları ve yan etkileri var mı diye araştırılma yapılması şarttır. Spiral ve bu tarzdaki doğumun önüne geçmek için doktorların gözetiminde taktırılması gereken araçları kesinlikle bilinmeyen kaynaklardan sipariş vermeyin. İnsan sağlığına zararı olan mallar toplatılmaktadır ve satışı kesinlikle yasaktır, aynı zamanda cezai işlem uygulanmaktadır. Yasalara uygun hareket eden, doktor tavsiyeli ve sağlık bakanlığı onaylı cinsel sağlık ürünleri satan WEB sitelerini, sosyal medya hesaplarını, e-ticaret sitelerini ve diğer satıcı kurumları sizlerle paylaşacağız. Sağlık IX cinsel sağlık sitesi olarak, site ziyaretçilerinin seksüel yaşam hakkında bilgilenmelerini amaç edindik ve kurumsal hizmet veren firmaların reklamını yapacağız.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


  • © 2019, GeySohbet.Net - Tüm Hakları Saklıdır. Gay Sohbet.