Gizlilik politikası

Gizlilik politikası


GeySohbet.Net, Gabile Gay Dating Arkadaşlık Sohbet uygulamasını ücretsiz bir uygulama olarak geliştirdi. Bu uygulama GeySohbet.Net tarafından ücretsiz olarak sağlanır ve olduğu gibi kullanılması amaçlanmıştır. Bu sayfa, herhangi birinin uygulamamızı kullanmaya karar vermesi durumunda Kişisel Bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarım hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için kullanılır. Uygulamamızı kullanmayı seçerseniz, bu politikayla ilgili bilgilerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Uygulamanın yerel makinenizde topladığı Kişisel Bilgiler, yalnızca uygulama ayarlarında seçtiğiniz IRC sunucularına bağlanmak için kullanılır. Uygulama, bu Gizlilik Politikasında açıklanan durumlar dışında bilgilerinizi kullanmayacak veya hiç kimseyle paylaşmayacaktır.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Uygulama, Kişisel Bilgilerinizi yalnızca uygulama ayarlarında toplar. Kişisel Bilgiler yalnızca yerel makinenizde saklanır. Uygulama, Sunucu Özellikleri iletişim kutusuna girdiğiniz takma adınızı, oturum açma adınızı, gerçek adınızı vb. Belirttiğiniz IRC sunucusuna gönderir.

Güvenlik

Uygulama, IRC sunucusuna bağlanırken Sunucu Özellikleri iletişim kutusuna girdiğiniz takma adınızı, oturum açma adınızı, gerçek adınızı vb. Gönderir. Bilgileriniz İnternet’teki saldırganlardan korumak için SSL bağlantılı olarak etkinleştirilmektedir. Uygulamayı kullanırken herhangi bir güvenlik sorunundan GeySohbet.Net sorumlu değildir.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz. Bu politika 03 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bizimle iletişime geçin

Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, bizimle geysohbet.net adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.


  • © 2019, GeySohbet.Net - Tüm Hakları Saklıdır. Gay Sohbet.