Erkek Cinsel Sağlığı Hakkında Hayati Önem Taşıyan Bilgiler

Erkek Cinsel Sağlığı Hakkında Hayati Önem Taşıyan Bilgiler

Gay Sohbet     06-07-20     Erkek Cinsel Sağlığı     Erkek Cinsel Sağlığı Hakkında Hayati Önem Taşıyan Bilgiler     107 Defa Okundu

Erkek cinsel sağlığı hakkında hayati önem taşıyan bilgilere tek bir platformdan ulaşmak mümkün hale geldi. Günümüzde sosyal medya platformlarında, İnternet sitelerinde, farklı mobil uygulamalarda, gazetelerde, dergilerde, televizyon programlarında ve farklı basın yayın organlarında maalesef yetişkinler için olan konulara değinilmemektedir. Türkiye’de erişim engeline takılmadan en doğru bilgiyi site ziyaretçilerine ulaştırmayı esas alan Sağlık IX platformu, yayın yaptığı müddetçe ayrımcılıktan uzak olacak ve güvenilir kaynaklardan toplanan arşivi gün yüzüne çıkaracaktır. Beyefendilerin cinsellik ve bu konuları içeren sağlık bilgilerine erişmesini hedefledik. 2020 yılının Temmuz ayında kurulan WEB platformunda paylaşılanlar doğrultusunda, uzman doktorların ve farklı hastanelerin özellikle anlatmak istediklerini sizlerle paylaşacağız. 

Ergenlikten yetişkinlik dönemine ve yaşlılığın andropoz dönemine kadar oluşan evrede cinselliğin çok önemli olduğunu anlamak gerekir. Evlilik hayatına doğru atılan adımlarda, özellikle karşılıklı anlaşmanın ve problemlerin çözülmesinde etkin olan ten uyumuna kadar olan süreci, sağlıklı ve bir o kadarda başarılı sürdürmek isteyenler yazılarımızı takip edebilir. Türkiye’de ön plana çıkarılmayan ve genellikle doktor muayenelerine giderek öğrenilen erkek cinsel sağlığı fazlasıyla önem arz etmektedir. Hastalıkların belirtileri, nedenleri, oluşma evreleri, tedavi yöntemleri, zararları ve bulaşma riskleri hakkında temel bilgileri sırasıyla paylaşmayı hedefledik. Gündelik yaşamda dahi bulaş riski taşıyan rahatsızlıklar olabilir ve bu gibi konular insan sağlığını büyük ölçüde tehdit etmektedir. Güvenilir kaynaklardan araştırılan ve erkeklerin cinselliği hakkında temel bilgilerin derlendiği yazılar, insan hayatı boyunca dikkat edilmesi gereken şartları esas alır. 

Erkek Cinsel Sağlığı Hakkında Hayati Önem Taşıyan Bilgiler

Erkek Cinsel Sağlığı Hakkında Hayati Önem Taşıyan Bilgiler

Heteroseksüel yada eşcinsel seçimler yapan kişilerin sağlık konusunda ne denli bilgiye sahip olduklarını ölçmek zor. Dünyanın dört bir yanında doğru ve güvenilir paylaşımları insanlara ulaştırmaya çalışan Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), çocuk felcinden tutun da bulaşıcı hastalıkların doğurduğu zararlara kadar anlatmaktadır. AIDS, Hepatit, bel soğukluğu ve diğer cinsel yollarla buluşan hastalıklar, sadece kondom kullanımıyla önlenemeyebilir. Bilinçli toplumun oluşması ve ileriki nesillere aktarılan bilgilerin güvenilirliği, her açıdan ülkeyi daha da ileriye taşıyacak yegane kavramlardandır. A’dan Z’ye tüm eşeysel konuları içeren detayları İnternet sitesinde ve sosyal medya adreslerimizde bulabilirsiniz. Erkeklerin eşeysel sağlık yani erkek cinsel sağlığı hakkında hayati önem taşıyan bilgiler edinmesi şarttır. Aile ve sosyal çevrede gereksinimi duyulacağı göz ardı edilmemelidir. 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


  • © 2019, GeySohbet.Net - Tüm Hakları Saklıdır. Gay Sohbet.