HAKKIMIZDA

Web sitemiz 1999 yılında yayın hayatına girmiş olan kişisel bir sohbet irc chat sunucusudur. Kullanıcılarına ücretsiz ve herhangi bir üyelik istemeyen bir sistem hizmeti sunmaktadır. Kendi alanında hatrı sayılır sitelerden birisi olan Gey Sohbet köklü geçmişi, elit kullanıcı kitlesi ile internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sitelerden biri haline gelmiştir. Günümümüzde teknolojilerin mobil alana kayması ile alt yapısındaki değişimler ile buna uyumlu hale gelen ve ziyaretçi sayılarını günden güne arttırmış bulunmaktadır. Güvenli ve kaliteli arkadaşlıklar için akla gelen ilk adres olan geysohbet.net her zaman kullanıcı memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. En büyük arama motoru olan Google ve diğer arama motorları üzerinden tüm sohbet aramalarında sizlere ulaşım sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Özgün ve güncel bir anlayış ile siz değerli kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen yönetim kadromuz ile Türkiye'nin en büyük Sohbet Sitesi olma hedefinde sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmayı kendisine görev ve prensip edinmiştir..

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve gelişen teknolojiler ile güne ayak uyduran, çağdaş, kaliteli ve elit bireylerin tanışma ve arkadaşlık amacıyla ilk tercihi olan GeySohbet.Net kullanıcısına verdiği kaliteli hizmeti ve mutlak ilkesi olan saygı ve memnuniyeti kuruluşundan günümüze kadar taşımıştır.